O FIRMIE


Właścicielem marki PC Solution jest działająca na rynku od 2000 r. firma Petrosoft.pl Technologie Informatyczne sp. z o.o. Centrala Spółki mieści się w Rzeszowie. W portfolio produktów PC Solution oferowane są komputery, miniPC, serwery i akcesoria komputerowe.


Nasz zespół posiada kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji komputerów. Szeroki wachlarz usług oferowanych przez PC Solution czyni z nas atrakcyjnego partnera biznesowego. Oferowane produkty własne, dystrybucja wyrobów innych producentów, serwis techniczny i szereg usług wsparcia zapewnia naszym klientom satysfakcję z profesjonalnej ale co równie ważne kompleksowej obsługi.

CO CZYNI NAS WYJĄTKOWYM?


Sample image

Profesjonalizm oparty na zgranym i doświadczonym zespole.

Nowoczesna, ergonomiczna linia produkcyjna zapewniająca wydajność, powtarzalność i wysoką jakość produktów oraz zapewniająca wysokie bezpieczeństwo.

Rozbudowana struktura sieciowa umożliwiająca sprawne, równoległe wdrażanie wielu różnych systemów operacyjnych za pomocą usług WDS.

Zespół ekspertów czuwający nad jakością produktów i zapewniający optymalną konfigurację.

Ścisła współpraca z producentami komponentów, szczególnie w zakresie dostosowania do wymagań przetargowych i konsumentów. Europejskie certyfikaty i standardy.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄPRODUKTY WŁASNE


Petrosoft.pl jest producentem wysokiej jakości komputerów osobistych i akcesoriów komputerowych. Nasze wyroby trafiają do klientów pod marką PC Solution zarówno za pośrednictwem ogólnopolskich sieci handlowych jak i indywidualnych resellerów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysokim kompetencjom personelu a także wdrożonym procedurom zarządzania jakością zgodnym z międzynarodową normą ISO 9001 jesteśmy w stanie dostarczyć wyrób o jakości nieustępującej produktom renomowanych firm działającym na rynku globalnym. Trzeba przy tym zaznaczyć, że nasze komputery wyróżnia nie tylko wysoki stopień niezawodności ale również bardzo nowoczesna konstrukcja uzyskana dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć technologii informatycznych.

PRODUKCJA ZLECONA


Oprócz wytwarzania własnych produktów, zespół posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu produktów obcych marek, z podzespołów własnych lub powierzonych. Naszym klientom oferujemy usługę realizowaną w profesjonalnym środowisku produkcyjnym z zastosowaniem procedur gwarantujących uzyskanie wyrobów o najwyższej jakości. W zależności od potrzeb naszego zleceniodawcy możemy również zaoferować wsparcie w zakresie know-how, usługi naszego specjalistycznego laboratorium wdrożeniowego, objęcie realizowanej u nas produkcji programem serwisu gwarancyjnego oraz wsparcie w zakresie dystrybucji w obsługiwanych przez nas kanałach sprzedaży. Infrastruktura zakładu pozwala nam na realizację różnorodnych zleceń z zakresu elektroniki użytkowej i automatyki przemysłowej.

CUSTOMIZING


Oferowane przez PC Solution produkty nie muszą zawsze wyglądać tak samo – potrafimy nadać im indywidualny charakter, zgodny z koncepcją i oczekiwaniami ich odbiorcy. Naszym Klientom oferujemy usługi polegające np. na konfekcjonowaniu wyrobów z niestandardowym wyposażeniem (wybranym przez Klienta lub przez niego dostarczonym), znakowaniu ustalonymi kodami i etykietami, modyfikacji standardowej konfiguracji urządzeń czy przygotowywaniu zestawów (tzw. “bundle”) na akcje promocyjne. Posiadamy również doświadczenie w zakresie lokalizacji produktu na określony rynek zagraniczny, polegającej m.in. na dołączeniu i instalacji właściwej wersji językowej systemu operacyjnego i oprogramowania, doborze wyposażenia zgodnie z lokalną specyfiką (np. właściwego układu klawiatury), tłumaczenia instrukcji obsługi i innej dokumentacji, wykonania opakowania z napisami w wybranym języku i zgodnego z lokalnymi wymaganiami prawnymi, przygotowania obcojęzycznej strony WWW z informacjami pomocy technicznej, itp.

TESTY PRODUKTÓW


PC Solution korzysta z własnego specjalistycznego laboratorium, które oprócz prowadzenia badań związanych z projektowaniem i wdrażaniem do produkcji własnych produktów, może również wykonywać wszechstronne testy wyrobów naszych partnerów handlowych. Posiadanie autonomicznego działu RnD a wraz z nim możliwości testowania różnorakich rozwiązań informatycznych, daje PC Solution narzędzie do szukania nowych dróg rozwoju a zarazem czyni ją zdolną do złożenia oferty bardziej kompleksowej niż jej konkurencja.