Bezpieczny i uniwersalny komputer z Windows 10 Pro do nauki zdalnej dziś i jutro

placeholder

Jak wybrać odpowiednie urządzenie, które sprawdzi się w nauczaniu zdalnym dziś i będzie służył przez następnych kilka lat w szkole, po powrocie z kwarantanny?

 

Dlaczego warto wybrać urządzenie z Windows 10 Pro, który de facto jest standardem w szkołach:

 

Bezpieczeństwo

Wbudowany program antywirusowy Windows Defender zabezpiecza komputer i pomaga chronić uczniów i nauczycieli przed złośliwym oprogramowaniem, zaś mechanizmy wbudowane w przeglądarkę internetową Microsoft Edge ostrzegają przed wchodzeniem na potencjalnie niebezpieczne strony internetowe.

 

Łatwość zarządzania

Centralne zarządzanie komputerami z Windows 10 Pro pozwala na łatwe włączenie ich do domeny szkolnej lub systemu Windows Intune for Education. Gdy nadejdzie czas powrotu do szkół, urządzenia z Windows 10 Pro będą mogły stanowić pełnowartościowe wyposażenie pracowni szkolnych.

 

Zawsze „na czasie”

Długi okres wsparcia technicznego dla Windows 10 Pro i stale dostarczane aktualizacje zapewniają znacznie dłuższy czas życia rozwiązań w porównaniu z urządzeniami opartymi na konkurencyjnych platformach.

 

System już wybrany, to co dalej?

Liczy się to co w środku. Wybierając komputer trzeba mieć na uwadze, że będzie on wykorzystywany bardzo intensywnie do pracy z wieloma aplikacjami, a także z przeglądarką internetową. Co więcej bogatymi, multimedialnymi treściami edukacyjnymi przy jednoczesnym połączeniu audio i wideo przez Internet.

 

Komputery PC Solutions są idealnym rozwiązaniem, które umożliwiają łatwą i efektywną naukę zdalną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.