All-in-One
Specyfikacja
| Producent: | Petrosoft PC Solutions Sp. z o.o. |
| Produkt: | Komputer PCS AIO X300B-MW |
| Gwarancja: | 24 mc. |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Obudowa: | Barebone AIO 23.8" B40PRO-L6-BA120 X300 black |
| Procesor: | Procesor AMD Ryzen 3 3200G |
| Pamięć: | Pamięć DDR4 PNY SO-DIMM 8GB 3200MHz (z możliwością rozbudowy do 16GB) |
| Dysk twardy: | Dysk SSD Lexar NM620 256GB NVMe M.2 2280 3300/1300MB/s |
| Karta graficzna: | Karta graficzna zintegrowana |
| Klucz OS: | Klucz Windows 11 Professional |
| Klawiatura: | Klawiatura multimedialna Gembird USB czarna_PCS-KB-UM-107 |
| Myszka: | Mysz Gembird USB czarna 1.8m_PCS-MUS-4B-01 |
| Inne: | Karta sieciowa zintegrowana 10/100/1000 Mbps Realtek RTL8111GN / 802.11 AX + BT 5.0 oraz Monitor 23.8" 1920x1080; głośniki 2x5w; kamera internetowa 5 mpix z mechaniczną zasłoną oraz Zainstalowany moduł TPM 2.0 oraz 4x USB typ A w tym 1x USB 3.0, cyfrowy port video, złącze słuchawek / mikrofonu (dopuszczalny typ combo) oraz Karta dźwiękowa zintegrowana oraz Regulacja wysokości w pionie 10 cm |
