All-in-One
711455 Komputer PCS AiO H610D50B
Komputery All-in-One to wielofunkcyjne urządzenia, które łączą w sobie cechy standardowych komputerów stacjonarnych i laptopów. Przede wszystkim zaskakują specyficzną konstrukcją, ponieważ wszystkie podzespoły (procesor, karta graficzna, dysk twardy) są ukryte w tylnej części obudowy monitora. Są przy tym wydajne, energooszczędne, ciche, zajmują mało miejsca i wyglądają bardzo nowocześnie. Oferujemy różne konfiguracje, które możemy dostosować do indywidualnych potrzeb klientów. Poniżej prezentujemy przykładową specyfikację.
System operacyjny Windows 11 Pro x64 Naklejka GML
Procesor Intel Core i5-13500
Płyta główna Asus H610T2 CSM DDR5
Pamięć max 64GB
Pamięć zainstalowana 32GB Typ DDRAM5
Sloty ilość / zajęte 2/1
Dysk twardy Pojemność 1x 1TB SSD Rodzaj M.2 NVMe
Dysk twardy 2 opcja 2,5”
Napęd optyczny opcja
Kamera 5Mpx wysuwana
Karta grafiki Producent zintegrowana Intel UHD 770 1xHDMI, 1x DP
Komunikacja Karta sieciowa 1x Gigabit LAN 10/100/1000 Mbps WiFi 802.11 AX Bluetooth 5.2 Porty wejścia / wyjścia 1x USB 3.2 gen 2, 1x USB 3.2 gen 2 Typ-c 2x USB 2.0, 1x RJ-45, 2x Audio (1x mikrofonowe, 1x słuchawkowe / głośnikowe)
Panel Boczny we/wy: 2x USB 3.2 gen.1, 1x USB 3.2 Typ C, Czytnik kart SD, 1x Audio (combo) Wymiary 539 x 324 x 70 mm,
waga 5,5KG
Rozdzielczość: 1920x1080 60Hz 16,7 mln kolorów Funkcja ochrony oczu Matryca 23,8” IPS matowa Bezdotykowa Klawiatura USB 1,8m mysz USB 1,8m
Zasilanie 120W
Kolor czarny Inne wbudowane 2 głośniki 5W i 2 mikrofony, regulacja wysokości, Pivot, Switel, Vesa złącze Kensington, fTPM,
Dodatkowa Gwarancja Onsite
Specyfikacja
| Producent: | Petrosoft PC Solutions Sp. z o.o. |
| Produkt: | 711455 Komputer PCS AiO H610D50B |
| Gwarancja: | 36 mc. |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Obudowa: | Barebone AIO 24" K10 PCS-AIO-01 H610T CSM DDR5 black |
| Procesor: | Procesor Intel Core i5-13500 |
| Płyta główna: | Płyta główna Asus H610T2 |
| Pamięć: | Pamięć DDR5 Crucial SO-DIMM 32GB 5600MHz |
| Dysk twardy: | Dysk SSD Kingston NV3 1TB M.2 2280 PCI-e 4.0 |
| Karta graficzna: | zintegrowana Intel HD Graphics |
| Klucz OS: | Klucz Windows 11 Professional |
| Klawiatura: | Klawiatur USB PCS |
| Myszka: | Mysz Gembird USB czarna 1.8m_PCS-MUS-4B-01 |
| Inne: | 2 głośniki H.Q. 5W oraz 23.8", LED-backlight, IPS Panel FHD: 1920(H) x 1080(V) oraz Karta sieciowa zintegrowana 10/100/1000 Mbps Realtek RTL8111GN / 802.11 AX + BT 5.0 |
| Zasilacz: | 120W zewnętrzny |
