All-in-One
711651 Komputer PCS AiO H610D50B
Intel Core i3-12100
Asus H610t2 CSM DDR5
Chipset Intel H610
8GB DDR5 (1 slot wolny, możliwość rozbudowy do 64B)
256GB SSD pci-E Adata Legend 710
Intel UHD 730 - HDMI + Display Port
Karta sieciowa 10/100/1000 mb/s
802.11 ax + BT
Ftpm 2.0
klawiatura USB 1,8m
mysz USB 1,8m
moduł TPM 2.0
Kamera 5 mpix + 2 mikrofony (mechanicznie chowana w ramce obudowy matrycy)
1x USB 3.2 gen 2 Typ-A,
1x USB 3.2 gen 2 Typ-c
2x USB 2.0 Typ-A,
1x RJ-45, 2x Audio (1x mikrofonowe, 1x słuchawkowe / głośnikowe)
Panel Boczny we/wy:
2x USB 3.2 gen.1 Typ-A,
1x USB Typ C,
Czytnik kart SD,
1x Audio (combo)
Rozdzielczość: 1920x1080 16,7 mln kolorów (Low Blue Light, flicker free)
Matryca 23,8” IPS matowa, 250 nits, 178/178 kąty widzenia, 0,28mm
Inne wbudowane 2 głośniki 5W i 2 mikrofony, regulacja wysokości 15cm, Pivot, Switel, Vesa, złącze Kensington
Specyfikacja
| Producent: | Petrosoft PC Solutions Sp. z o.o. |
| Produkt: | 711651 Komputer PCS AiO H610D50B |
| Gwarancja: | 60 mc. |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Obudowa: | Barebone AIO 24" K10 PCS-AIO-01 H610T CSM DDR5 black |
| Procesor: | Procesor Intel Core i3-12100 |
| Płyta główna: | Płyta główna Asus H610T2 |
| Pamięć: | Pamięć DDR5 SO-DIMM 8GB |
| Dysk twardy: | Dysk 256GB SSD |
| Klucz OS: | Klucz Windows 11 Professional |
| Klawiatura: | Klawiatur USB PCS |
| Myszka: | PCS-MUS-4B-01 |
| Inne: | Karta sieciowa Intel WiFi 6 AX201 + BT |
| Zasilacz: | 200W internal |
