All-in-One
711711 Komputer PCS AiO H610D50B
Intel Core i5-14400
Asus H610t2 CSM DDR5
16GB DDR5 (1 slot wolny, możliwość rozbudowy do 64B)
1TB SSD pci-e WD SN3000
Intel UHD 730 - HDMI + Display Port
Karta sieciowa 10/100/1000 mb/s
802.11 ax + BT
Ftpm 2.0
klawiatura PCS USB 1,8m
mysz PCS USB 1,8m
moduł TPM 2.0
Kamera 5 mpix + 2 mikrofony (mechanicznie chowana w ramce obudowy matrycy)
1x USB 3.2 gen 2,
1x USB 3.2 gen 2 Typ-c
2x USB 2.0,
1x RJ-45, 2x Audio (1x mikrofonowe, 1x słuchawkowe / głośnikowe)
Panel Boczny we/wy:
2x USB 3.2 gen.1,
1x USB Typ C,
Czytnik kart SD,
1x Audio (combo)
Rozdzielczość: 1920x1080 16,7 mln kolorów (Low Blue Light, flicker free)
Matryca 23,8” IPS matowa, 250 nits, 178/178 kąty widzenia, 0,28mm
Inne wbudowane 2 głośniki 5W i 2 mikrofony, regulacja wysokości 15cm, Pivot, Switel, Vesa, złącze Kensington
Waga 7 kg
Wymiary 539 x 324 x 60 mm
Specyfikacja
| Producent: | Petrosoft PC Solutions Sp. z o.o. |
| Produkt: | 711711 Komputer PCS AiO H610D50B |
| Gwarancja: | 36 mc. |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Obudowa: | Barebone AIO 24" K10 PCS-AIO-01 H610T CSM DDR5 black |
| Procesor: | Procesor Intel Core i5-14400 |
| Pamięć: | 16GB DDR5 Crucial CT16G56C46U5 |
| Dysk twardy: | Dysk SSD WD Green SN3000 1TB M.2 NVMe |
| Klucz OS: | Klucz Windows 11 Professional |
| Klawiatura: | Klawiatur USB PCS |
| Myszka: | PCS-MUS-4B-01 |
| Inne: | Karta sieciowa Intel WiFi 6 AX201 + BT |
| Zasilacz: | 200W internal |


