All-in-One
PCS AIO H610D50B_MZBM
PCS AIO H610D50B_MZBM
Procesor
Producent procesora Intel Core i5-14400
Płyta główna
Chipset PC Solution H610T2 CSM DDR5
Pamięć max 64GB
Pamięć zainstalowana 16GB 5600mhz
Typ DDRAM5
Sloty ilość / zajęte 2/1
Dysk twardy
Pojemność 1x 512B SSD
Rodzaj M.2 NVMe Pcie
Dys twardy 2 opcja 2,5”
Kamera 5 MP wysuwana
Karta grafiki
Producent zintegrowana Intel UHD 730 1xHDMI,1x DP
Komunikacja
Karta sieciowa 1x Gigabit LAN 10/100/1000 Mbps, WiFi 802.11 AX 2x2, Bluetooth 5.2
Porty wejścia / wyjścia 1x USB 3.2 gen 2, 1x USB 3.2 gen 2 Typ-c, 2x USB 2.0, 1x RJ-45, 2x Audio (1x mikrofonowe, 1x słuchawkowe / głośnikowe)
Panel Boczny we/wy: 2x USB 3.2 gen.1, 1x USB Typ C, Czytnik kart SD, 1x Audio (combo)
Wymiary 539 x 324 x 70 mm , waga 5,5KG
Rozdzielczość: 1920x1080 60Hz 16,7 mln kolorów (Low Blue Light, flicker free)
Matryca 23,8” IPS matowa, 250nits
Bezdotykowa
Klawiatura PCS USB
mysz PCS USB
Zasilanie 200W wewnętrzny
Kolor czarny
Inne wbudowane 2 głośniki 5W i 2 mikrofony, regulacja wysokości, Pivot, Switel, Vesa,złącze Kensington, tpm 2.0 sprzętowe, ISO 9001, 14001, 27001, 50001, CE, ROHS,
Specyfikacja
| Producent: | Petrosoft PC Solutions Sp. z o.o. |
| Produkt: | PCS AIO H610D50B_MZBM |
| Gwarancja: | 60 mc. |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Obudowa: | Barebone AIO 24" K10 PCS-AIO-01 H610T CSM DDR5 black |
| Procesor: | Procesor Intel Core i5-14400 |
| Płyta główna: | Płyta główna Asus H610T2 |
| Pamięć: | 16GB DDR5 Crucial CT16G56C46U5 |
| Dysk twardy: | Dysk SSD Adata Legend 710 512GB PCIe M.2 |
| Karta graficzna: | zintegrowana Intel HD Graphics |
| Klucz OS: | Klucz Windows 11 Professional |
| Klawiatura: | Klawiatur USB PCS |
| Myszka: | Mysz optyczna przewodowa PCS czarna |
| Inne: | 2 głośniki H.Q. 5W oraz 23.8", LED-backlight, IPS Panel FHD: 1920(H) x 1080(V) oraz Karta sieciowa zintegrowana 10/100/1000 Mbps Realtek RTL8111GN / 802.11 AX + BT 5.0 |
| Zasilacz: | 200W internal |
