All-in-One
PCS AIO H610D50B
PCS AIO H610D50B
Procesor
Producent procesora Intel Core i5-14400
Płyta główna
Chipset H610T2
Pamięć max 64GB
Pamięć zainstalowana 16GB 4800mhz
Typ DDRAM5
Sloty ilość / zajęte 2/1
Dysk twardy
Pojemność 1x 1TB SSD
Rodzaj M.2 NVMe Pcie
Dys twardy 2 opcja 2,5”
Kamera 5 MP wysuwana + 2x mikrofon
Karta grafiki
Producent zintegrowana Intel UHD 730, 1x DP-OUT, 1xHDMI-OUT
Komunikacja
Karta sieciowa 1x Gigabit LAN 10/100/1000 Mbps, WiFi 802.11 AX 2x2, Bluetooth 5.2
Porty wejścia / wyjścia 4x USB 3.2 gen 2, 1x USB 3.2 gen 2 Typ-c, 1x RJ-45, 2x Audio (1x mikrofonowe, 1x słuchawkowe / głośnikowe)
Panel Boczny we/wy: 2x USB 3.2 gen.1, 1x USB Typ C, Czytnik kart SD, 1x Audio (combo)
Wymiary 613 x 365 x 70 mm , waga 5,5KG
Rozdzielczość: 1080p 1920*1080 100hz 16,7 mln kolorów (Low Blue Light, flicker free)
Matryca 27” IPS matowa, 250nits
Bezdotykowa
Klawiatura +mysz klawiatura + mysz optyczna USB
Zasilanie 150W zewnętrzny
Kolor czarny
Inne wbudowane 2 głośniki 5W i 2 mikrofony, regulacja wysokości, Pivot, Switel, Vesa,złącze Kensington, tpm 2.0, ISO 9001, 14001, 27001, 50001, CE, ROHS,
Specyfikacja
| Producent: | Petrosoft PC Solutions Sp. z o.o. |
| Produkt: | PCS AIO H610D50B |
| Gwarancja: | 36 mc. |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Obudowa: | Barebone AIO 27" PCS-AIO-02 H610T2 CSM DDR5 black 150W external |
| Procesor: | Procesor Intel Core i5-14400 |
| Płyta główna: | H610T2 |
| Pamięć: | Pamięć DDR5 16GB 4800MHz |
| Dysk twardy: | Dysk SSD 1TB PCIe |
| Karta graficzna: | zintegrowana Intel HD Graphics |
| Klucz OS: | Klucz Windows 11 Professional |
| Klawiatura: | Klawiatura multimedialna czarna (9 hotkeys)_PCS-KB-MCH-07 |
| Myszka: | Mysz optyczna USB czarna 1600dpi 1.8m_PCS-MUS-4B-02 |
| Inne: | 2 głośniki H.Q. 5W oraz 27", LED-backlight, FHD 1920*1080 oraz Karta sieciowa zintegrowana 10/100/1000 Mbps Realtek RTL8111GN / 802.11 AX + BT 5.0 |
| Zasilacz: | Zasilacz 150W |
