All-in-One
Petrosoft PCS Aqua AIO H310B
Komputery All-in-One to wielofunkcyjne urządzenia, które łączą w sobie cechy standardowych komputerów stacjonarnych i laptopów. Przede wszystkim zaskakują specyficzną konstrukcją, ponieważ wszystkie podzespoły (procesor, karta graficzna, dysk twardy) są ukryte w tylnej części obudowy monitora. Są przy tym wydajne, energooszczędne, ciche, zajmują mało miejsca i wyglądają bardzo nowocześnie. Oferujemy różne konfiguracje, które możemy dostosować do indywidualnych potrzeb klientów. Poniżej prezentujemy przykładową specyfikację.
Specyfikacja
| Producent: | Petrosoft.pl Technologie Informatyczne sp. z o.o. |
| Produkt: | Petrosoft PCS Aqua AIO H310B |
| Gwarancja: | 36 mc. |
| System operacyjny: | Windows 10 Pro x64 PL |
| Obudowa: | Barebone AIO 23.8" G40PRO black |
| Procesor: | Procesor Intel Core i5-9500 |
| Płyta główna: | Płyta główna ASUS PRIME H310T R2.0 |
| Pamięć: | Pamięć DDR4 8GB |
| Dysk twardy: | Dysk 256GB SSD |
| Karta graficzna: | zintegrowana Intel HD Graphics |
| Klucz OS: | Klucz Windows 10 Pro OLC OA3 |
| Klawiatura: | Klawiatura przewodowa PCS USB czarna |
| Myszka: | Mysz optyczna przewodowa PCS czarna |
| Inne: | 2 głośniki H.Q. 5W oraz 23.8", LED-backlight, IPS Panel FHD: 1920(H) x 1080(V) oraz Karta sieciowa internal WiFi 8002.11ac + BT |
| Zasilacz: | 120W zewnętrzny |
