All-in-One
Petrosoft PCS AIO H410B
Intel i3-10100
Asus H410T
256GB SSD
8GB DDR4
1x Gigabit LAN 10/100/1000 Mbps WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth V4.0, 3x USB 3.0, 1x RJ-45, 2x USB 2.0, 1xHDMi, 1X DP, 1xAUdio
Wymiary 540 x 343 x 50 mm Rozdzielczość: 23,8” 1920x1080 250cd/m2, 1000:1 170/170
Specyfikacja
| Producent: | Petrosoft.pl Technologie Informatyczne sp. z o.o. |
| Produkt: | Petrosoft PCS AIO H410B |
| Gwarancja: | 24 mc. |
| System operacyjny: | Windows 10 Pro EDU |
| Obudowa: | AIO B40-L5 23,8` |
| Procesor: | Procesor Intel Core i3-10100 |
| Płyta główna: | Płyta główna Asus Pro H410T CSM |
| Pamięć: | Pamięć DDR4 SO-DIMM 8GB 2400 CL17 |
| Dysk twardy: | Dysk 256GB SSD |
| Karta graficzna: | zintegrowana Intel HD Graphics |
| Klucz OS: | Klucz Windows 10 Pro EDU |
| Klawiatura: | Klawiatura przewodowa PCS USB czarna |
| Myszka: | Mysz optyczna przewodowa PCS czarna |
| Inne: | 2 głośniki H.Q. 5W oraz 23.8", LED-backlight, IPS Panel FHD: 1920(H) x 1080(V) oraz Karta sieciowa internal WiFi 8002.11ac + BT |
| Zasilacz: | 120W zewnętrzny |
