All-in-One
PCS AIO H610M270B vCPE
Intel i3-12100 12mb cachu
Asus H610T2
512GB SSD pci-e
32GB DDR4
1x Gigabit LAN 10/100/1000 Mbps WiFi 802.11 a/b/g/n/ax, Bluetooth V5.0, 4x USB 3.0, 1x RJ-45, 2x USB 2.0, 1xHDMi, 1xAUdio
Wymiary z podstawą 500 x 615 x 185 mm Rozdzielczość: 27” IPS 1920x1080 250cd/m2, 1000:1 170/170 (matryca gwarancja 0 pikseli)
regulację kąta nachylenia, obrotu ekranu, regulację wysokości ekranu w pionie.
TPM 2.0, Głośniki 2x5w,
Specyfikacja
| Producent: | Petrosoft PC Solutions Sp. z o.o. |
| Produkt: | PCS AIO H610M270B vCPE |
| Gwarancja: | 24 mc. |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Obudowa: | Barebone AIO 27" GX70-L6-B1-120 black |
| Procesor: | Procesor Intel Core i3-12100 |
| Płyta główna: | Asus H610T |
| Pamięć: | Pamięć DDR4 PNY 32GB 3200MHz |
| Dysk twardy: | Dysk SSD Adata Legend 710 512GB PCIe M.2 |
| Napęd optyczny: | Lite-On nagrywarka DS-8ACSH, SATA, slim 12.7 mm, czarna |
| Karta graficzna: | zintegrowana Intel HD Graphics |
| Klucz OS: | Klucz Windows 11 Professional |
| Klawiatura: | Zestaw bezprzewodowy 2,4 ghz |
| Myszka: | Mysz bezprzewodowa |
| Inne: | 2 głośniki H.Q. 5W oraz 27` LED-backlight, IPS Panel FHD: 1920(H) x 1080(V oraz Karta sieciowa Intel WiFi 6 AX201 + BT |
| Zasilacz: | 120W zewnętrzny |
